| PlayBoys a întrebat:

scuze de categorie dar e urgent imi place de o fata si vreau sa impresionez avand patratele dar nu am.tin sa specific ca am 14 ani si ca am inceput de patratele daca vreti sa imi spuneti cum sa fac sa am patratele in max 2 saptamani spuneti-mi ce trebuie sa fac ..si cate abdomene pe zi. mersi

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

0 Exercitii.
Alimentatie.
In 2 saptamani nu faci nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| PlayBoys explică:

Nu,nu am zis ca fac asta de 2 saptamani am zis ca in maxim 2 saptamani sa se vada rezultatele dar nu stiu ce exercitii sa fac fac doar de 2 zilelaughing

| ManifestCmn a răspuns:

Fara grasimi, si cauta pe youtube video uri cu exercitii, Sunt foarte multe exercitii pentru a lucra abdomenu!