| Sambotin a întrebat:

Buna allz, Am o problema. Am o prietena care ar vrea sa fim impreuna dar nu stie ce sa faca, adevarul e ca ne despart 60 de km si ea are un prieten de care s-a despartit recent si nu stie ce sa faca, nu vrea nimic acum. Ce pot sa fac, sa-i zic, sa fim impreuna? Va rog raspundeti cu sinceritate si respect!

2 răspunsuri:
| soare a răspuns:

E cam grava situatya si te inteleg dar daca ai posibilitatea sa te duci la ea macar odata pe luna e bine nu stiu cert e ca este grew pare raw pnt tine

| Sambotin explică:

Chestia e ca ma duc cand vreau la ea, ne despart doar o ora dar ea nu e sigura pe ea.