| Eu_4599 a întrebat:

Prietena mea are o fata cu fostul ei prieten si s-au despartit ca el nu lucreaza si nu au din ce trai. a si batut-o curand si nu stie ce sa faca ca el nu o lasa sa vorbeasca cu nimeni si vrea sa ia fata sa stea singur cu ea chiar daca nu e trecuta pe numele lui iar ea nu vrea sa o dea pentru ca ii e frica. un sfat va rog! el a mai fost la puscarie si nu stau impreuna si nu ii e frica de nimeni si nimic si ea nu stie ce sa mai faca mai ales ca e singura fara parinti si fara rude

3 răspunsuri:
| AlexyLuvvU a răspuns:

Daca a batut-o odata, se va repeta. Exista o asociatie pentru protectia femeilor agresate, cauta pe net despre asta. Poate merge acolo cu copilul fara ca el sa stie.

| TBSpeeD a răspuns:

Pt. barbatsu`:o bere si un masaj la picioare.
Pt. ea:O mingiuca antistresshappy

| Eu_4599 explică:

Am o prietena indragostita de un baiat mai mare decat ea cu 7 ani.e a are 14 anibig grin nu stie cum sa se bage pe el pentru ca i-a spus ca o va face gagica lui...cum sa o sfatuiesc?