| nsudfnaoudnaso a întrebat:

Buna am 11 ani 168 de cm si 68 sau 70 kg am auzit de la multe persoane si pe un site ca trebuie sa slabesc cam 6-7 kg si vreau sa fiu cu o fata am incercat sa fiu cu o fosta colega dar m-a facut nebun si mi-a dat ignor pe toate cele 3 id-uri si nu stiu cum sa fac sa ma placa alta fata ca fizic sunt cam grasut dar nu trebuie sa slabesc mult decat 6-7 kg asa si fata care o placeam si inca o plac nu pot sa o scot din minte mereu ma gandesc la ea si vreau sa fiu cu ea sau sa ii fie ei cel mai mult bine.Si nu stiu cum sa ii spus in fata ca colegii mei care plec dupa scoala cu ei incep intru-na sa strige lui Dennis ii place de Luiza in apropierea ei si vreau sa ii spus fata in fata chiar daca ar spune orice dar ea sta mai mereu cu fetele si nu stiu cum sa procedez ajutati-ma va rog fundoi.winkingMultumesc anticipat

9 răspunsuri:
| Impossibl3 a răspuns:

Fratiioaree 11 ani ai 70kg?
Am 14 ani si 60 de kg si arat bine fac exercitii.Doamnee

| afrodyta a răspuns:

UIte ia-o de o parte si spune-i direct dar frumos. Fetelor le place sa le spui verde in fata dar sa nu se intimideze sau sa se simta prost. Fa-o si uitete in ochii ei atunci cand ii spui.

| DloveD a răspuns:

Lasa, du`te la scoala ...nu ai nevoie de prietena de la varsta de 11 ani.

| karlikuicsddd a răspuns:

Mai nu prea am inteles mare lucru dar, ce iti trebuie tie la 11 ani prietena? De ce nu iti traiesti copilaria straight face? deja incepeti cu din astea. of, micutilor happy

| Bloodytail a răspuns:

Sport du-te la ce vrei tu fotbal, baschet, inot, polo pe apa, arte martiale... hambal, volei si incearca sa mananci cat de cat sanatos

daca faci un sport corpul se v-a regla de sine si pui si masa musculara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naiba...ai 11 ani, si vrei gagica? Asteapta ma baiete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

11 ani si 70 kg? Acum 2 intrebari aveai 65 sau 68! Un om de 40 si ceva de ani avea 80 kg! Si vreau sa zic ca un om gras, adica la 40 de ani imagineazati ca ar trebui sa aiba vreo 75-73!

Si orice ai face nu-i spune in fata! Ptr ca daca nu te plac colegiii, o s-o faci de ras! Si app ce cauti tu cu gagica la varsta asta?

| Dogyyy a răspuns:

Pai mama are 60 kg si are 40 de ani

| Denny_9741 a răspuns:

Salut din experienta mea eu stiu ca cel mai bine ar fi ca tu insuti sa iti ei inima in dinti si sa ii zici ei ca daca nu ai sa-i zici acum pe urma poate ar sati par rau, eu stiu ca e ft greu ca si eu am trevut prin toate acestea insa TU trebuie sa fii primul caci cine stie fericirea care o planufici tu poate sa o aiba colegul tau avind mai mult curaj.
Iar in privinta greutatii nu iti fa mari griji deoarece abia ai 11 ani,, si acesta probleme se poate de rezolvat destul de usor ia-ti un sbonament la o sala de sport sau daca nu ai destule finante alearga de 2-3 ori pe saptamana vreun km si ai sa vezi ...rezultatul este happy

Bafta (daca mai ai ceva intrebari adreseazate)