| Khaterine a întrebat:

Imi puteti spune cum pot sa scot pe cineva de la ignor pe mess eram certata cu o colega si am bagat-o la ignor acum m-am impacat cu ea si nu stiu cum so scot de la ignor?

Răspuns Câştigător
| mira26 a răspuns:

La messenger sus ai mai multe casute,cu diferite nume:messenger, contacts, actions, help.
Dai click pe messenger, apoi pe preferences. Apoi cauti in lista care iti apare Ignore list si iti vor aparea persoanele carora le-ai dat ignor.Dai click pe numele colegei tale si dai remove si apoi ok.

1 răspuns:
| twas a răspuns:

Mai intai selecteaza"Messenger", deasupra pozei tale, apoi dai la preferences si in stanga dai click pe ignore list.Dai click pe persoana pe care ai bagat-o la ignore, dai la remove si apoi ok.