| dejavu1995 a întrebat:

Buna am 11 ani. Mie imi place de o fata din clasa dar ea place pe altcineva si nu stiu ce sa fac casa fie prietena mea!
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| selena_1781 a răspuns:

Daca ea nu te place eu zic sa cauti o alta fata care sa iti imparataseasca aceleasi sentimente...nu are rost sa te injosesti in fata ei daca iei ii place de altcinva...

4 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Ahhh' Cred ca ti'a trecut ora de culcarebatting eyelashes
Ahhh' Cred ca ai lipsit de pe la scoala laughing E si clar... Daca tu la 11 ani vorbesti de fete :-J
Jalnic!

| MisterAnswer a răspuns:

Bai baiatule pune mana si invata compunerii cu toamna si lasa fetelewinking

| annammaryya a răspuns:

Unu la mana ca sa iti raspunda mai multa lume nu trebuia sa zici ca ai 11 ani si doi la mana poti as i faci mici cadouri si atunci cand ea vorbeste cu ala de care zici tu ca i place baga-te si tu in seama spunand :Ce faceti, prieteni? sau Ce tema ne-a dat la mate?
sau Vreti sa jucati mâţa?

| Emitzu95 a răspuns:

Am fost si eu ca tine. Crede-ma. e de moment! Nu merita sa te stresezi, sa suferi, sa nu mai fi la fel de axat pe scoala si mai mult pe fete. In proportie de 80% iti va trece laughing Si E MULT PREA DEVREME>>