| anonim_4396 a întrebat:

am 13 ani dupa 15 zile cam asa dupa trecerea ciclului mi. a curs un lichid maro si azi trebuia sa imi vina menstruatia si nu mi. a venit. sunt virgina. funda :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| felix24 a răspuns:

1. intrebarea carei? 2. esti tampita!

| Jαne a răspuns:

"mi.a curs un lichid maro" Suferi de o boala numita rahateala prin **** du-te la medic! ( zii sa se uite si in cap ca vad ca nu te duce mintea )

| CudiDaKid a răspuns:

Eu zic mai bine sa discuti cu mama ta. dupa cum vezi aici sunt doar niste copii care fac mistowinking

| pisikuttza a răspuns:

Ai o boala numita lipsa mare a venit

fatoooo nu ai deloc minte...