| Малютка777 a întrebat:

Peste 4 zile vine si aniversarea prietenului meu! Suntem de 1 an jumatate impreunalaughing)Imi vine greu sa ii aleg un cadou, de aceea as vrea sa ma consult cu voi! Ma gindeam la un portofel, eu stiu)))Aveti ceva idei?=\Apropo, implineste 17happyMs anticipat:*.

Răspuns Câştigător
| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Un portofel da ar merge tongue negru cu mai multe chestii pe el dar totusi suna najpalaughing)) mai bine o surpriza in dormitorlaughing

6 răspunsuri:
| Малютка777 explică:

Pai,m-am gindit si ca nu suna prea bine(dar nici ideea cu surpiza in dormitor nu prea imi placehappy

| aℓℓ3XAnDry a răspuns (pentru Малютка777):

Glumeamtongue nu acum serios i-ai putea lua o camasa frumoasa:Xtongue sau o caciula ca vine iarna,o pereche de chilotei frumosi, un tort, un lantsor.ce zici?

| Малютка777 explică:

Wow,super,merci multwinking:*

| Малютка777 explică:

Pentru fundabig grinbig grin
glumeamwinking:*