| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si imi place de o fata. E difierenta de cateva luni intre noi. Cum o pot impresiona?

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Am auzit eu ca la varsta asta le impresioneaza olimpicii!

| HerraAbst a răspuns (pentru fabiola):

Sau striperii laughing)

| fabiola a răspuns (pentru HerraAbst):

N-am vazut, n-am auzit...eu sunt mai demodata!

| baru a răspuns:

Sall. Prin modestie. Pa!

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Vorbeste`i frumos, priveste`o in ochi cand vorbesti cu ea in asa fel incat sa simta ca o placi.nu sunt prea multe de facut, daca te place si ea o sa o impresionezi usor.dar daca nu te place ai ceva de lucru.dar daca o placi o sa vezi ca gasesti si solutii pentru a o cuceri.nu uita sa te dai cu parfum frumos mirositor,pe mine personal ma atrage parfumul la un baiat(bine asta in cazul in care`mi place si baiatul desigur). frate, fi tu insuti si ai sa vezi ca va fi bine. daca fata nu te baga in seama, ignor`o putin si ai sa vezi ca lucrurile se vor schimba.totusi,odata si odata fa`i o invitatie la un suc, sau si mai frumos la o prajitura.bafta!
funda?:X

| HerraAbst a răspuns:

La 13 ani, ar fi indicat sa ai alte activitati, nu crezi?