| pipluup a întrebat:

Am 13 ani si nu pot sa spun ca sunt foarte dezvoltata. Port sutien cupa A 32-34 si imi e frica sa nu mi se lase sanii.Ce as putea sa fac pentru a nu mi se lasa in timp?

Răspuns Câştigător
| kiddo3mâncaţiaş a răspuns:

Ridica'i.laughing

3 răspunsuri:
| OHmyGosh a răspuns:

Sutien a 32-34 nu e mult...Si eu port de la 13 ani, dar o fac pentru ca eu chiar sunt dezvoltata si atunci purtam c 34.
Nu ai sanii mari... poti sa porti bustiera mai bine.Cand iti vor creste mai mult atunci sutien.

| Azµre a răspuns:

Nu porți sutien și faci exerciții zilnice.
Pui palma în palmă și împingi și ai să vezi cum se întâresc, faci repetări de câteva ori pe zi și gata

| angel1797 a răspuns:

Pai nu mai purta asa de des sutien pentru ca el ti le ridica si vei ajunge sa le ai lasate din cauza acestuia..in privinta relatiilor sexuale nu cred ca este cazul nu...pentru ca majoritatea fetelor au sanii lasati dupa ce isi incep viata sexuala.mie una nu mi s-au lasat