| gabytzu_6065 a întrebat:

Buna am 14 ani fac peste 1 luna! Penisul meu este de 12 cm in stare erecta! Este bine pentru varta mea...Mai ales ca vreau sa-mi incep viata sexuala zilele astea! Astept raspunsuri serioase!

12 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Nu, mai bine ti-o extirpezi cu tot cu bilute, scapi de grija, nu mai stai cu rigla-n mana.

Intrebare de doi lei, sa-ti rup rigla-n trei,
Esti minor, excitat si ciufut, iti sta mintea doar la f*tut,
La matematica esti bota, dar stai cu rigla-n mana ca o marmota,
Generatia vitezei, care au IQ-ul mai mic decat al unei cintezei,
Troll penibil sau minor, tot ti-o infing ca un sondor,
Poezia mea cu spor.

Imnul Riglistilor anonimi dependenti de pe masurare si comparare.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackAngel23 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...tongue

| BlackAngel23 a răspuns:

E bine

| alliss a răspuns:

Uite o problema extrem de importanta straight face Ii o problema asa de grava mai ales la 14 ani ai tai straight face Oare cum poti sa dormi noaptea de atata grija straight face?

| 0ffliner a răspuns:

Pai nu stiu straight face nu am auzit despre sex la 12 cm happy dar incearca nu e rau doar sa ii placa fetei,
1 Enormal sa faci sex la 14 ani
2 E cam greu sa faci sex cu 12 cm
3 Si tu credeai ca am penis mare =)
4 Mai freca-l un pic.
5 Intreaba Adultii despre asta sau du-te la doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa asta, nu e important. Bucura-te si tu de copilarie, abia ai 14 ani...ce vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi ce esti cam mic sa te gandesti de-acum la sex?thinking Eu cred ca da.Asteapta sa mai cresti si mai lasa rigla aia din manawinking

| Sfatuitorul_6560 a răspuns:

Dai drumul... fara probleme, stai linistit e foarte ok daca reusesti happy bft si spor happy

| gabytzu_6065 explică:

Cr1stop91 daca uh tiai inceput viata sexuala cu catele asta nu inseamna ca si alti o incep la fel ca tine! In legatura cu intrebare: Stiti ce naspa e? Chiar numai pot sa rezist dativa si voi seama! Incercati sa fiti in pielea meawinking

| Sylvya_2369 a răspuns:

Sincer? slabutz cu cm aia. doar 12? big grin mai bine renunti la idea de a face sex, te faci doar de ras. bine daca fata cu care o faci e tuta, chioara sau proasta, poti s`o faci si sa fie virgina ca sa nu stie cei aia laughing

| Danette_7472 a răspuns:

Eu iti voi raspunde sincer, fara suparare.Eu am 14 ani si marimea penisului e de 15-16 cm...dar nu stiu daca tie ti-a fost taiata ata. Daca da atunci nu e prea bine, dar daca nu atunci fa tot posibilu' sa ti-o tai ca altfel penisul tau nu va fi apreciat.