| anonim1290 a întrebat:

vreau raspunsuri serioasehappy dupa dezvirginare la baiat se observa ceva nou la penis? adica daca ti se rupe ata cand penisul o sa fie in stare erecta o sa fie putin mai mare ca inainte? Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se schimba forma, doar ata ramane atarnand pentru tot restul vietii.
Sunt cazuri in care nu se rupe de la primul contact.
In orice caz, imediat dupa ce ai facut-o te va ustura putin sau vor curge cateva picaturi de sange si se va face o mica rana care se va inchide.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Frenul (ata) se rupe doar la 25% din barbati la primul act sexual. Iar ruperea lui nu determina iluzia de penis mai mare. Se vede doar zona de ruptura cicatrizata

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))imi era dor de o gluma bunalaughing

| CristianAnonymous a răspuns:

Da ma creste foarte mare si iti ajunge de 42 de cm... ce intrebare rolling on the floor