| ostafy a întrebat:

Buna am 14 ani si am facut sex cu o fata de 14 ani... din scoala de la mine si mi-a facut sex oral si apoi am facut sex doar anal si am lasat sperma in anusul ei se poate intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| kentu a răspuns:

Buna nu se va intampla nimic daca ai lasat sperma in ea.

13 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Daca la 14 ani si tu, si fata faceti sex oral si anal, la 20 de ani ce sex o sa mai faceti? Aaaaaaaaa, poate abia atunci o sa faceti dragoste, ar fi bine si asa... si inca ceva, cand te apuci sa faci sex, de orice natura, deschide internetul si documenteaza-te.

| Aylee a răspuns:

Nu. Nu se poate intampla nimica, doar ca ai sa pici bacul thinking

| ionutzul31 a răspuns:

La 14 ani faceti sex si oral si anal?
Ce Doamne iarta-ma a ajuns tara asta?

| rino90 a răspuns:

1. interesant dar rau
2. nu se intampla nimic daca nu i-a iesit afara din sperma
iar de aici incepe
3. ce ai facut u e periculos pentru amandoi.
TU: poti sa iei infectii din zona anala
EA: poate sa ii se rupa "matzu" care tine ra`hatu fara sa simta si sa ajunga la spital poate chiar mai rau
4. faci cum vrei cu restul, dar ai grija la anal

| alexuta4you a răspuns:

Na vad ca nici nu te-ai grabit de loc...pai ea o sa aiba un bebe e atat de simplu felicitari.laughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru alexuta4you):

Nu mai mintit lumea nici macar in gluma laughing. E un prunc speriat de 14 ani, nul speriati mai rau happy

| AlecsLexx a răspuns:

Desigur! Se poate intampla sa te plictisesti si sa treci la profe...Se poate intampla (doamne feri) sa intre mamicutza ta pe aici...Sunt multe lucruri care se pot intampla. Poate o sa ploua.

| RzzV a răspuns:

Da o sa scoata copiii cand merge la lipsa mare

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea64547 a răspuns:

D0amne fereste la anii astia laughing)

| Iuliano92 a răspuns:

La 20 o sa o dati in deep throat laughing

| KazOOm a răspuns:

O sa fie mamica ^^ funda?

| kaporal a răspuns:

Da sa faci un copil