| didisor6619 a întrebat:

Am 14 ani si da, stiu ca e cam devreme sa imi incep viata sexuala. Sunt cu prietenul meu de 1 luna si ceva, il cunosc de un an de zile.As vrea sa imi incep viata sexuala cu el. I-am facut oral si mi-a facut si el dar vreau mai mult.Singura problema e ca imi este frica sa nu isi dea mama seama pentru ca e mai comunista de felul ei si ar face foarte urat.Isi poate da seama daca mi-am inceput sau nu viata sexuala? Stiu ca apar unele schimbari dar presupun ca sanii si soldurile vor creste in timp, nu peste noapte.Si mai am o intrebare. Daca fac sex inainte sa imi vina ciclul o sa imi intarzie?

Răspuns Câştigător
| SunriseB a răspuns:

Pfff te inteleg perffect cum este sa ai o mama comunista laughing. Si eu am am 16 ani si am facut sex cu prietenul meu acum o saptamana pentru prima data si suntem de 4 luni impreuna. stai linistita nu va observa nimic. nu te cracanezi peste noapte. nu patesti nimic. Cat despre ciclu tu ai 14 ani si in perioada asta ai un ciclu cam neregulat thinking si dimpotriva. daca faci inainte cu cateva zile sa iti vina ciclu esti safe si cu cateva zile dupa ciclu esti safe. dar nu in totalitate. Sa folositi o metoda contraceptiva (prezervativul) eu zic ca e cel mai ok si simte-te bine! Sper ca ti-am fost de ajutor. fundita :*?

6 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Fata,cine te invata pe tine toate astea?

| valThina a răspuns:

Am raspuns si la cealalta intrebare de`a ta.deci chiar nu pot sa imi dau seama ce e in mintea copiilor de varsta ta.la varsta ta nici nu ma gandeam la asa ceva.dar hai sa nu zici ca sunt fata rea iti raspund si aici la intrebare si sa iti dau cateva sfaturi : baietii sunt vicleni si te folosesc cum vor ei. daca vrea si daca tine macar un pic la tine ar trebui sa mai astepte.sa vezi cum decurge relatia voastra ca apoi o sa iti para rau.si mai gandeste-te la ceva: daca tu vrei sa iti incepi viata sexuala de acum de la 14 ani cand o sa ai varsta mea (19) te gandesti cati parteneri sexuali o sa ai pana atunci? ca te asigur eu ca nu o sa stea tipu asta cu tine 5 ani de zile.si sunt curioasa de o chestie: el te-a pus sa ii faci oral? sau tu ai venit cu idea?

| Dakota a răspuns:

Eu cred ca te cunosclaughing)) stiu ca nu se p-otriveste intrebarii. dar am un sentiment... t rog sa-mi spui daca esti din BUzau :batting eyelashes

| didisor6619 explică:

Pai el a zis ca daca nu vreau sa o fac acum e ok si o sa ma astepte dar eu vreau sa o fac

| didisor6619 explică:

Nu sunt din Buzau.Sunt din Pascani

| dianutza_8878 a răspuns:

Item valThina cum poti sa te gandesti tu la anii tai sa iti incepi viata sexuala si mai ales ai facut si sex oral :O:O doamne nu pot sa cred, nu e ceva iesit din comun dar zic eu ca nu ai facut bine la faza cu oral baietii sunt vicleni si nu o sa stai prea mult timp cu el, iti spun eu...nah acum tu crezi ce vrei sa faci ce vrei tu doar e viata ta dar sfatu meu e sa nu te culci cu el ca ai sa regreti dupa catva timp ti-o spun din propia experienta si eu n-am facut sex oral cu pr meu desi il iubeam mult de tot...nah.sper sa te ajute cu ceva sfatu meu