| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.am 16 ani si mi-e frica sa imi incep viata sexuala pentru ca am sanii mici.ce pot face?

14 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Pfff, mai in primul rand daca boufriendul tau vrea sa faca asta cu tine smug, stie cum arati asa, cat de cat prin imaginatia lui goala, deci nu prea cred ca il intereseaza sanii, vrea decat sa ti-o traga! Daca boufriendul tau ti-a cerut asta sa faci cu el smug inseamna ca tu esti naiva si ti-o tragi cu el doar de dragul de nu a il pierde sau, hai ca sa fi si tu in pas cu lumea, si el daca ti-a cerut asta " verbal" inseamna ca e intreadevar un putoi de taran care vrea decat sa ti-o traga smug! Gandeste-te esti mica, putoii nu prea gandesc, si vei suporta consecintele iti vei strica copilaria! Hmm nu ma baga in seama k si eu mi-am trasoo la 15 ani cu putulica mea laughing asa ca aia a fost parerea unui om matur big grin! Sa revenim la tine : pai mai lasa un pic, nu te grabi, si repet, daca el ti-a cerut asta, nu inseamna ca vrea sa faca dragoste cu tine, ci sa ti-o traga, noi copiii, ne place mereu sa descoperim si suntem si naivi! Siii sanii, lasa caci cresc ei, la stimularea lor, o sa creasca smug, adica mai zii lu prietenul tau sa iti atinga sanii, decat sa ti-o traga! O sa iti creasca tongue. Daca toot nu o sa imi urmezi sfatul meu, macar zi lu pretenasul tau sa poarte caciulita si sa se joace un pic cu preludiu inainte de a isi baga pixul in penarul tauwinking, daca nu sti ce inseamna preludiu, intereseaza-te! Succes si un ma baga in seama! Sa fi cu MINTE big hug pup

| FoarteLetargic a răspuns:

Nu iti incepe viata sexuala. E prea devreme.

| shadow72 a răspuns (pentru FoarteLetargic):

Esti genul de persoana pe care a scat in casa mult timp si parintii au invatat-o tot felul de chestii nu?

| FoarteLetargic a răspuns (pentru shadow72):

De fapt sunt baiat. Si nu, nu sunt genul ala. Sunt exact opusul. Daor ca mi se pare o prostie sa isi inceapa viata sexuala daca ii e este frica. Si pun pariu ca daca o incepe, in cel mult 1 an o sa inceapa sa regrete. Si era doar un sfat. Pace tie!

| shadow72 a răspuns:

Soro nu faci sex cu sanii, astia nu au nicio treaba.dai bataie acolo ca o sa iti placa.pana la 20 de ani tot o sa iti creasca

| CocoMexii a răspuns:

Daca prietenul tau te iubeste cu adevarat, nu cred ca il v-a deranja sanii, te va astepta pana vei fi pregatita, oricum mai au timp sa iti creasca, doar ai 16 ani.
Sa stii ca altele se plang ca au sanii prea mari la varsta de 16 ani straight face
Tu sti mai bine ce vei face, insa nu te grabi big grin toate la timpul lor
Take care :*

| RedPorcelain a răspuns:

Sincere condoleante.

| neutrino a răspuns:

Sanii mai au timp de crestere, dar tu vad ca nu mai ai rabdare. Toate la timpul lor!

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Salut, Ade! kiss Daca iti este teama sa iti incepi viata sexuala, nu o face! Totul poate sa astepte, sa stii. Daca ai o relatie de lunga durata cu iubitul tau, nu il va interesa marimea sanilor tai! Eu stiam ca in general barbatii sunt obsedati de SANI, nu neaparat de cat de mici/mari sunt. tongue
Tu iti oferi cel mai bun sfat! Tu sti daca vrei sa faci sau nu sex. Si nu uita de prezervativ, care te protejeaza de boli si de sarcina! Funda? happy

| PookieBear a răspuns:

Nu iti fa griji din aceasta cauza!happy, daca baiatul te place cu adevarat nu va fi deranjat de acest lucru deloc, NU iti face un complex din aceasta cauza! si in plus o sa iti mai creasca, ai doar 16 ani, este vreme.Doar daca esti pregatita la anii tai sa iti incepi viata sexuala sa o faci!, daca nu parerea mea e sa mai astepti...si NU uitati de protectie daca decideti sa faceti dragoste/sex:*

| ChelioSsS a răspuns:

Nu poti stii niciodata ce le place unora poate le place cu sani mici happy

| EUUUUUXXXX a răspuns:

Pai daca e cineva care te foloseste pentru asta atunci il intereseaza sani tongue daca e din dragoste (dragostea nu se rezuma la marimea sanilor) tongue happy

| Ionut_Ardelean_1985 a răspuns:

Asteapta sa creasca sîni si mai un pic rabdare sa nu-ti para rau ca ai facut-o daca nu esti hotarîta si pregatita pentru acest pas important id ionutardelean709 dac doresti sa vb

| dianabalasea a răspuns:

Din start, daca iti este frica, nu emomentul sa iti incepi viata sexuala. daca pui problema asta si din cauza sanilor, e si mai grav, pentru ca este evident ca partenerul tau nu ti-a dovedit pana acum ca te iubeste astfel incat sa nu ii pese de marimea cupelor de la sutienul tau! asa ca asteapta pana atunci cand vei fi cu "barbatul" pe care il iubesti si langa care ai de gand sa ramai...si te asigur ca marimea sanilor nu va reprezenta un obstacol in viata ta sexualawinking