| Anonim_7416 a întrebat:

am 14 ani si in vara mi-am tras-o si de atunci tot simt nevoia dar pentru ca acum nu am prienten daca ma masturbez nu reusesc sa ajung la orgasm. va rog fetelor voi cu ce va jucati daca nu aveti 'jucarii sexuale' si cat dureaza pana sa aveti orgasm? si alte tips-uri pentru aceasta activitate mai aveti? Fundita:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau ma poti contacta pe mine laughing

16 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Nu te mai gandi la asta! Crede-ma ca nu este normal mai ales ca acel baiat a obtinut ceea ce a vrut si apoi te-a parasit la o varsta asa de frageda.
Mai bine te-ai axa pe carte si ai incepe viata sexuala dupa 16 ani, cu alt baiat pe care sa il iubesti.

| NoChanceForUs a răspuns:

De ce am impresia ca esti un tip pervers si simt gustul pastravului cu lamaie de aseara?

| ImHereForYou a răspuns:

Cu Dildo(cainele lu Mona)bed boy Dildolaughing

| relaxx a răspuns:

Vai de minelaughing.14 ani.mai bine pune-te si invatawinking.si iti trece totlaughing

| NichiforSolitaru a răspuns:

Ai putea sa iti tai o mana si iti trece.

| babyblueana98 a răspuns:

Mai,ai doar 14 ani. unde te-a mancat sa faci chestia asta la varsta asta? totusi ai o viata inainte sa faci asta. eu zic sa nu te mai gandesti la asta si vezzitzi de copilarie.

| Andreea_3862 a răspuns:

Incearca Biblioteca si scolile adevarate! Pana nu iti trece viata si nu o sa mai gasesti respectul pentru persoana ta nici cu slujbe!

| ciucanca41 a răspuns:

Nu ti separe ca ai inceput prea de mica
esti inca un copil mai asteapta. tempereaza hormonii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti nebuna.in general numai rromi fac asa.dar nu zic ca esti tiganca. punete pe invatat ca sa ajungi ceva in viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca simti nevoia sa faci asta, fa-o. e normal sa faci asta, dar nu stiu daca la 14 ani. trebuie sa inveti sa faci sex cu tine pentru a putea face si cu altcineva
incearca sa iti faci prieten mai mare care te intelege. sa nu pari disperata, poarta-te ca inainte de vara pentru ca la varsta ta incep baietii sa te strige "c.va" intelegi tu
daca vrei sa faci singura, incearca sa te uiti la un film porno si sa te relaxezi. multa bafta

| Frumusica69 a răspuns:

Poti sa iti achizitionezi jucarii sexuale de la un sex shop. Iti pot recomanda un magazin foarte bun, si anume: https://kupoane.ro/store/erotic24/

| andreiady a răspuns:

Ia niste anticonceptionale

| iuly_6790 a răspuns:

O fata n-ar zice niciodata "mi-am tras-o" laughing asa ca restul nici nu mai ma obosesc sa citesc.

| EllaBalerina a răspuns:

Exact. Este tulburator ce povestesti tu aici. Ai stricat toata frumusetea faptului, in sine. Incearca sa te axezi pe altceva si sa nu te mia gandesti la prostioare, pentru ca esti inca mica pentru asa ceva. Asteapta, pune-te pe invatat, sa ai si tu un job, si asteapta sa-ti gasesti un baiat care sa te iubeasca si sa te faca fericita, nu excitata. In fine, daca tot ce ti-am zis mai sus nu functioneaza, atunci incearca cu "Fata de la pagina 3" sau 5, depinde de ziar, si devii imediat vedeta. Daca mai esti si frumusica, o sa te gaseasca unul bogat, si asta e. Bafta!:*

| Alexandra_9357 a răspuns:

Sunt de acord cu primul raspunswinking

| Andrei_Ioan_1956 a răspuns:

Nu sunt de parerea multora dar cred ca-ti trebuie doar echilibru psihic; chiar daca ai doar 14 ani poti fi dezvoltata suficient pentru relatii sexuale dar vezi ca astfel de relatii sunt usor de avut si cu repercursiuni de multe ori(cazul tau) caci poti fi marcata fara sa realizezi pe moment(poate ai vrut doar sa o faci fara sa te intereseze cu cine si asta am putea-o numi obsesie, adica subiectul te-a interesat atat de mult incat ai facut totul pentru a-ti satisface curiozitatea sau imboldul,, animalic", instinctul); nu-i dracul chiar asa de negru si nu-i nici un pericol daca te masturbezi, dar fa-o in,, liniste" si mai rar pentru a ajunge la orgasm; de preferat este sa-ti canalizezi energia sexuala spre studiu caci daca-ti pui materia cenusie pe,, bigudiuri" vei reusi ceea ce-ti doresti!