| deearrr a întrebat:

Salut, cum as putea sa-mi maresc sanii in mod natural, fara operatii, cu 1, 2 marimi, ce-as putea sa fac mai eficient?! nu am tocmai sanii foarte foarte mici, insa nah, mi-as dori enorm de mult la conformatia corpului meu sa am sanii macar putin mai mari! ce-mi recomandati, eficient? DAU FUNDA!happy

12 răspunsuri:
| dyonline88 a răspuns:

Scrie pe google xxl bust si intra pe site.citeste acolo mai multe si pe forum.si vezi ce parere iti face.eu mi-am comandat si iau de vreo 5 zile.

| deearrr explică (pentru dyonline88):

Ok,mersi de sfat,dar te rog sa-mi spui daca ai observat vreun efect,pentru ca evident ca si eu m-am uitat la diverse produse pe net, dar n-as vrea sa-mi iau ceva si sa nici nu fie eficient, d aceea mai intreb in stanga-dreapta ca sa ma asigur! asadar te rog sa ma anunti si pe mine daca ai observat ceva dupa ceva timp!:*

| dyonline88 a răspuns (pentru deearrr):

Chestia asta cu apa rece am mai auzito si eu ce zice sqrt.chiar am sa incep si eu.pai dupa cum am citit eu pe forumurile alea despre xxl bust numa dupa vreo luna se vede ceva...dar iti promit ca atunci cand vad vreo diferenta te anunt:*.sti ce? daca va functiona o sa iti para rau ca nai inceput si tu mai devremehappy.ca si eu am senzatia aia de nerabdare.:*

| deearrr explică (pentru dyonline88):

Salut,ei...ai observat vreun efect dupa crema xxl bust?!happysi daca da in ce consta efectul?

| dyonline88 a răspuns (pentru deearrr):

Sal.nu e crema.sunt niste pastile.am luat pana acum doua cutii...in timp ce le iei se observa ceva diferenta.dar de cand nu iau am senzatia ca am revenit la normal,,,, tu ai incercat ceva?

| deearrr explică (pentru dyonline88):

Nu pentru ca mi-e frica sa nu aiba altte efecte negative, adica sa ma ajute pe o parte si sa strice pe alta...nu stiu ce-ar putea sa fac...

| sqrt a răspuns:

Pune apa ree in fieare dimineata pe sani si ai sa observi diferenta cam intr-o sap. crede-ma am incercat si eu si merge

| deearrr explică (pentru sqrt):

Am uitat sa te intreb ceva, dimineata cand ma dau cu apa rece pe sani cat timp sa las sau cum sa procedez mai exact?

| sqrt a răspuns (pentru deearrr):

Nu este neaparat sa lasi sa se usuce, adica te dai de 2 3 ori cu apa pe sani si dupa stergi cu prosopul

| FarrellBull a răspuns:

Agata si tu un baiat si treceti la treaba... tongue

| jena0000 a răspuns:

MMM cam greu pentru ca sunt foarte mari riscuri
1. varsta
2. probleme legate in familie chisturi noduli de genul asta
3. la fel dar la nivel genital ( ovare)
Spun asta pentru ca sunt interzise tot ce tine de hormoni sau plante ce pot influenta hormonal. Singurele metode sunt anticonceptionalele sau plantele care chipurile ajuta la marirea sanilor. Anticonceptionalele nu prea se recomand dupa ureche ca mie imi este bine cu un anumit gen il recomand si tie. Pentru ca tie poate iti face rau.
Sunt produse si din plante dar nu se stie cat de mult sunt eficiente aici le poti lua pe riscul tau. Singura varianta contraceptivele dar sa faci un analize la sange sa vezi dozajul de hormoni ca medicul ginecolog sa stie ce sa iti dea. Succes