| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si sunt baiat. In ultimele 4 nopti, am ejaculat in somn. E normal si ce as putea face?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E normal.
Ai putea să te masturbezi seara înainte de culcare; ajută și să dormi mai bine, și elimină și tensiunea sexuală din tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E normal si nu ai putea face nimic. Ai ejaculat din cauza ca ai avutvun vis mai erotic, probabil cu persoana pe care o simpatizezi happy. Daca seara te uiti la filme porno sau te masturbezi... incesrca sa nu o mai faci daca vrei sa nu mai ejaculezi noaptea. Succes happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu m-am mai masturbat de foarte mult timp, cred ca aproximativ 3 luni si nu, nu visez nimic

Răspuns utilizator avertizat
| sodobar a răspuns:

E normal si eu tot 15 ani am si din cand in cand mai patesc asa ceva.

| Janetthe a răspuns:

Cam normal dupa mine big grin

| Maximilian191 a răspuns:

Acest fenomen se numeste polutie nocturna si inseamna ca esti pregatit pentru primul tau act sexul

| Villy09 a răspuns:

E normal, esti in perioada pubertatii, nu e nevoie sa ai vise erotice ca sa ejaculezi in somn, asa e varsta, te transformi in barbat.