| doarunbaiatcurios a întrebat:

Salut, daca azi noapte am ejaculat de 2 ori in somn este normal? Adica am ejaculat o data m-am dus si m-am sters si apoi m-am pus inapoi la culcare iar dupa 2 ore am mai ejaculat o data in somn.Tin sa mentionez ca nu am mai ejaculat de 2 luni si un pic, oare acum s-a eliminat toata sperma pe care o aveam de 2 luni in testicule?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se numesc polutii nocturne. Toti barbatii le-am avut la o anumită varstă. Nu te speria, este normal. Cand vei incepe viata sexuala, vor scădea in intensitate si vor dispare cu timpul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bravo tie ca ai rezistat, fara masturbare, totusi 2 luni este ceva un record serios, nu ai cum sa elimini toata sperma deoarece organismul reface mereu stocurile, erai prea plin si era normal sa ejaculezi, si daca erai pe strada si vedeai o gagica la fel se intampla, ce varsta ai?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu întreții relații sexuale, nu este nimic anormal.

| Emilian65 a răspuns:

Dupa doua luni de neejaculare, este normal sa ejaculezi in somn.

| 1997onur a răspuns:

Sa ști ca și eu am pățiți așa ceva laughing)) cică se numesc nopți sau se spune altfel da am uitata acum da știi ca se numea și altfel in fine am pățit și eu așa ceva și m-am dus la baie și am făcut dus dat mi-am dat dimineața seama ce sa întâmpla ba chiar prima oară nici nu știam de chestia asta și dupa aia m-am dus pe google și am cautat și mia ieșit acolo totul este normal sa ai nopți din astea dat important este sate speli bine de tot adică da nu Doamne ferește sa ieși așa afară laughing)) bine frate eu team lasta ai grija de tine și spălată bine nu ai de ce sate îngrijorezi totul o sa fie bine.

| SfatuitorulPriceput a răspuns:

Bravo!