| Roxanaaaaaa a întrebat:

Am 16 ani si acum cateva zile mi-am inceput viata sexuala, cu prietenul meu.Acum vaginul este mereu mai larg, de ce?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cand iti inchei pentru prima oara nasturele de la blugi,te cam chinuie, nu? Pe urma, e tot mai usor fiindca se largeste gaura in care intra nasturele.Asa e si la tine.Vaginul se largeste, cu cat il soliciti mai mult.E firesc. Obisnuieste-te.

| Allex7 a răspuns:

Trebuia sa mai astepti un pic, depinde ce varsta avea daca avea 24 de ani e clar, e normal ce stiu eu ma pui in dificultate de raspuns

| ovidius a răspuns:

Simplu. Pentru că muschii vaginali au cedat şi au luat forma "mădularului". Cu vârsta şi cu înmulţirea experienţelor sexuale, se va lărgi din ce în ce mai mult. Asta este.

| Catalina20 a răspuns:

Este normal sa ai aceasta senzatie,deoarece himenul este foarte elastic si din moment ce esti penetrata este foarte firesc ca vaginul sa ti se mai largeasca.LOL! este mai larg deoarece ai fost penetrata pentru prima oara,s-a rup himentul si ai aceasta senzatie (intr-adevar se mai largeste,dar nu exagerat)Inainte sa-ti incepi viata sexuala trebuia sa te documentezi,din moment ce pui intrebari de genul, faci parte din categoria celor cu un iq foarte mic...o intrebare foarte stupida, te asteptai ca dupa penetrare vaginul sa devina mult mai stramt?

| BAM_7947 a răspuns:

Pentru ca te-a olarit...

| Aquamarine23 a răspuns:

Doamne ce intrebari... si ce varste fragede... straight face

| alex_7207 a răspuns:

Daca afla parintii tai!?