| Andreea2001dea a întrebat:

Buna, am 16 ani și am o relație cu iubitul meu de jumătate de an care este de o vastă cu mine. Ne iubim și toate cele. Dar când suntem singuri acasă la mine sau la el când începem să ne sărutăm el îmi pune mana pe zonele mele intime și mă mângâie ușor. Îl las că doar e iubitul meu. Întrebare mea este de ce face asta? (Fără răspunsuri la mișto sau că sunt prea mica sau etc va rog)

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as sugera sa discuti cu parintii tai, sa-i interbi sa vezi ce parerea au daca li se pare nromal ca un copild e 16 ani sa pemrita altuia sa-i bage mainile in pasarica si sa faca altele.
la modul cel mai serios, chiar as fi curioasa sa vad ce spun parintii tai?

"Întrebare mea este de ce face asta? "
Fiindacii permiti sa te atinga fara rusine. Fiindca etsi prea mica ca sa intelegi ca asa ceva nu este inca permis si nici nromal...

De aceea ti-am sugerat sa afli si ce parere au parintii tai de fetele de 15-16 ani care permit baietilor cu care sunt, sa le bage mana in pasarica si sa faca ce vor ei.

| Goete a răspuns:

De ce face asta?
Adica la 16 ani nu stii ca vrea sa te ***?

| gogugogugogu a răspuns:

Pentru ca vrea sa mergeti mai departe, spre sex.

| Fifi1234 a răspuns:

Vrea să se ducă mai departe și să facă sex cu tine