| Nuregretnimic16 a întrebat:

Am 16 ani, iar iubitul meu 19. Cu el am cea mai lungă relatie (cateva luni). Eu sunt virgina, iar el nu mai e de mult, ba chiar a facut-o de multe ori. Stiu ca cu alte foste a facut-o dupa cateva saptamani sau mult mai puțin. Iar mie mi-a propus asta pana acum de 3 ori, cam odata la o luna. Primele 2 dăți i-am spus că nu vreau. A 3 a i-am spus nu stiu sigur, cred ca da, dar încă nu sunt hotarata, tu cand ai vrea? Si a spus, oricand vrei tu. Si i-am zis ca nu stiu ca nu sunt sigura. Peste o saptamana i-am spus hotarata ca vreau. Se uita fix in ochii mei, mi-a zâmbit larg, m-a pupat pe frunte si m-a îmbrățișat strâns la piept. Mi-a spus că nu vrea, nu vrea sa ma raneasca, vrea sa mai asteptam, a zis ca tine mult la mine și chiar vrea sa ne tina si mai mult si sa ne iubim mult si ii este frica sa nu ma raneasca.
Am fost chiar foarte surprisa...adică el nu a stat mai mult de o luna sau 2 fără să o facă cu fostele si chiar a avut foarte multe. De ce m-a mai intrebat de atatea ori? Si cu puțin înainte a inceput sa imi puna mana acolo jos, chiar și prin haine. Si eu lui, dar doar peste haine si uneori cand ne sarutam cu orele ma mangaie mereu sau imi ia mana si o pune la el acolo jos. Face asta, dar totusi nu vrea sa facem dragoste? Credeti ca tine la mine?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce te mira ca o face cu altele? Tu nu vrei sau nu esti pregatita. Te mira ca nu vrea sa faca dragoste cu tine? I-ai spus ca nu vrei. Baiat „cuminte". Ai sa-l pierzi cat de curand.

| Nuregretnimic16 explică (pentru darrio2007):

Am zis că, cu fostele a facut-o mai devreme, iar eu l-am refuzat la început iar acum chiar vreau. Și când i-am spus a zis ca tine prea mult la mine și să mai asteptam ca nu vrea sa ma rănească

| darrio2007 a răspuns (pentru Nuregretnimic16):

Normal ca a facut-o cu fostele. Pe ele le-a ranit.

| OldSoul a răspuns:

Dupa mine, exista doua variante.
1, Chiar tine la tine cu adevarat
2, Mai are cel putin una in momentul de fata cu care-si face poftele

| Nuregretnimic16 explică (pentru OldSoul):

AlphaAttitude, avem parolele unul altuia de la tot si ma inteleg foarte bine cu prietenii lui, si ei se comporta foarte frumos cu mine, mai ales în ultima vreme, deci nu cred ca ar avea pe alta

| OldSoul a răspuns (pentru Nuregretnimic16):

Atunci poate chiar te place cu adevarat, si de asta e dispus sa te astepte.
Cat timp este asa, e bine, daca incearca sa te "convinga" atunci trebuie sa te gandesti mai bine.

| Plato a răspuns:

Nu, nu cred. Nici tu nu tii la tine, de altfel. Sunt sigur ca tatal tau ar fi foarte mandru sa citeasca aceste randuri, mai ca i-ar da o lacrima.

| aXy99 a răspuns (pentru Plato):

Iar da si ei mai multe lacrimi. Din cauza curelei, nu a emotiilor laughing