| WolfSRain a întrebat:

Buna
Am 16 ani si as vrea sa-mi cumpar o papusa gonflabila
cum pot face? este posibil?

50 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Și ce ai face cu ea serios acum?
Vrei să... o păpușă? Vrei antrenament sau ce?
Deja asta e o obsesie...

| h3r a răspuns:

Ar trebui să încerci o plăcintă cu mere.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

laughing

| h3r a răspuns (pentru NuMaContrazice):

BigMama, te-am văzut ieri phbbbbt

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

Eram la munca.
Ai nevoie de vreo dadaca?

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

Ca m-au dat afara, daca vrei pot sa-ti dau si lectii de danswinking

| h3r a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Îmi și gătești? Apropo e greu cu mine.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

Ne descurcam noi.De ce sa fie greu?

| h3r a răspuns (pentru NuMaContrazice):

E posibil să te dădăcesc eu!

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

Atunci te arestez!

| h3r a răspuns (pentru NuMaContrazice):

A da? Atunci am să zic cine ești cu adevărat și vei lua bătaie negrule phbbbbt

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

Rasist-o!

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

Ai uitat ca lucrez pentru FBI?

| h3r a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Bătaie!

| h3r a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Și eu sunt MEDIUM și știu tot. Ai grjiă!

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

Stai asa! Eu te stiu pe tine! Nu esti batrana aia, sotia lui Ben care a venit sa se razbune ca m-am culcat cu barbatus-o! Ha! Te-am descoperit! BATAIE!

| h3r a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Nu, sunt fata visurilor tale!

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

My Sherry, is that you? surprise

| h3r a răspuns (pentru NuMaContrazice):

blushing

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

:*

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

Hai, vino la culcare laughing

| h3r a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Mai stăm să râdem oleacă de ăsta, ca vrea să experimenteze... apoi mergem!

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

Ok ok, te astept big grin.

| h3r a răspuns (pentru NuMaContrazice):

batting eyelashes

| AgathaRo a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Nu stii ce pierzi BigMama un viol anal adevarat, cand vei descoperi ca Diabla poarta chestia aia intre picioare big grin rolling on the floor.
@ vezi pe net

| NuMaContrazice a răspuns (pentru h3r):

E adevarat ce spune AgathaRo? sad

| h3r a răspuns (pentru AgathaRo):

Da, da... ești doar invidios!

| AgathaRo a răspuns (pentru h3r):

De violul ala rectal sau doar ca esti barbat? Fiindca eu nu am invidie nici de un fel.

| grab a răspuns (pentru h3r):

American pie 1, much? happy

| grab a răspuns (pentru AgathaRo):

Adica ce vrei sa spui ca Diabla nu e F? laughing

| AgathaRo a răspuns (pentru grab):

Imi pare rau ca te-am dezamagit, si imi cer scuze fata de Diabla ca l-am dat de gol sad

| grab a răspuns (pentru AgathaRo):

Mare dezamagire, deja am pierdut o erectie pentru voi. happy

| grab a răspuns:

La sexshop ca sa iti recomanda ceva ce ti se potriveste.
sa fie iubitoare si sa nu te insele.

| WolfSRain explică (pentru grab):

As putea cumva sa imi cumpar de pe net fara sa afle parintii?
Prin fancurier sau ceva de genul asta.Sunt singur acasa 3 saptamani.

| grab a răspuns (pentru WolfSRain):

Da ma, poti comnda prin fan curier dar atentie sa soliciti ridicarea de la sediul lor, sa nu vina cu ea acasa. :)

o sa te sune cand poti sa te duci sa ti-o ridice!
sa o iei si pe prietena ta sa te ajute, e posibil sa fie grea pompa aia :)

vorba cantecului... dau la pompa... :) http://www.youtube.com/watch?v=XCnp-FhjtYM

| WolfSRain explică (pentru grab):

De ce sa nu mi o aduca acasa ca nu sunt parintii acasa?

| grab a răspuns (pentru WolfSRain):

Asta e alegerea ta. daca tii la discretie mai bine cum am zis eu. happy

| NuMaContrazice a răspuns:

Cumpra-ti o viata mai bine.
Cauta o papusa adevarata.

| andreea9701 a răspuns:

De pe net

| DorinM a răspuns:

O păpușă gonflabila nu este o idee rea. Poți citi mai multe despre păpușa gonflabila aici http://totul-despre-sex.com/......gonflabila

| DorinM a răspuns:

Link nou pentru raspunsul meu: O păpușă gonflabila nu este o idee rea. Poți citi mai multe despre păpușa gonflabila aici http://midoris.ro/......gonflabila

| WolfSRain explică:

De pe net nu stiu cum ca verifica daca am 18 ani sau nu stiu.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru WolfSRain):

Nu te verifica ma, stai linistit, majoritatea cumparatorilor sunt labangii minori asa ca stai linistit.Nu vor nici ei sa de-a faliment laughingSa nu te prinda parintii acasa in plina actiune laughing

| WolfSRain explică:

NU AM 18 ANI si in sex shop nu ma lasa imi zice sa ies,,,

| WolfSRain explică:

Stiti cum pot comanda de pe internet o papusa fara sa afle parintii sunt singur acasa 3 saptamani.
Multumesc frumos.

| WolfSRain explică:

Cum pot face sa imi cumpar de pe ent fara sa afle parintii? De exemplu pot prin fancurier sau nu stiu.
Sunt singur acasa 3 saptamani,

| AndraCdz a răspuns:

O sa încerc sa nu rad... o poti lua de la un sex-shop. Daca ti-e rusine, caută pe net. Funda?

| WolfSRain explică (pentru AndraCdz):

Pai ideea e ca nu am 18 ani si am si prietena dar vreau sa incerc ceva nou.
De pe net nu stiu cum sa o cumpar adica.

| WolfSRain explică (pentru AndraCdz):

Nu imi ie rusine am tupeu ma duc intru dar imi spun ca nu am 18 ani si sa ies,
nu este o obsesie am si prietena si nu asta e problema vreau sa incerc ceva nou.

| AndraCdz a răspuns (pentru WolfSRain):

Caută si tu, ceva gen " sex shop online " vezi rezultatele, le bagi in "cos" sau cv de genu, completezi un formular si ai 15-20 de lei pentru transport. Acum depinde, mai sunt sex shop-uri online care iti livreaza gratis daca esti din Buc. Caută si vezi happy, daca ai reușit sa iti faci cont aici, reusesti tu sa gasesti un sex shop. Daca nu știi cum sa le zici alor tai ca ai nevoie de bani, zile si tu ca e ziua unui prieten si vrei sa il scoti la un suc. Gasesti tu, tinerii din ziua de azi sunt "forte" la capitolul minciuni, bafta! happy