| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 16 ani si nu am avut niciodata un iubit pana acum nu stiu sa sarut as avea nevoie de niste sfaturi multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Esti fata probabil...
Stai calma, la 16 ani este normal sa ai prima relatie, nu ca altele de la 13 ani care devin panarame cat de curand!
Sarutul nu e chiar asa complicat cum ti se pare, cand vei gasi un baiat care sa te iubesasca cu adevarat si sa nu te caute "cum sa eu trag?" atunci vei invata si cum sa saruti. Sincer iti zic, nu e mare filozofie, cauta pe net ca vei gasi diverse articole, in 3-4 saruturi ai si invatatwinking

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Merci pentru funda! big grin

| ridhimagupta a răspuns (pentru Jony123):

Si eu iti multumesc pentru sfaturi

| alexstb a răspuns (pentru ridhimagupta):

Stai linistita sunt fete sau baieti care nu au avut nici pana la varsta de 23-25winking

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Stai linistita, o sa fie usor si fara sfaturi, doar sa ai cu cine

| ridhimagupta a răspuns:

Nu ai pentru ce big grin