| mywinter a întrebat:

Buna tuturor sunt noua pe aici si as avea nevoie de niste sfaturi am 18 ani si pana acum nu am avut primul sarut si nu am avut nici un iubit, dar de curand m-am cuplat cu un baiat care incearca sa ma sarute, dar eu il resping pentru ca imi e frica sa nu m fac de ras si sa fac ceva gresit ati putea sa imi explicati va rog sa nu radeti de mine, dar nu vreau sa o dau in bara. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic altceva decat sa-ti inchizi ochii si sa-i lasi gura ta, adica buzele si limba la dispozitia iubitului.Va avea el abilitatea sa te faca sa participi si tu la sarut, deoarece acest lucru se va intampla/petrece intr-un mod involuntar. Deci tot ceea ce ai de facut este sa lasi reticienta deoparte si sa accepti. Succes.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Frica e doar o masca de protectie, draga mea daca toata viata traiesti cu frica nu ajungi nici unde, crezi ca mie nu mi-a fost rusine sa sarut o fata dar n-am ajuns acolo ca m-a suprins ea. nici nu ne-am salutat trecand peste asta, sarutul e frumos de ce sa-ti fie frica?

| mywinter explică (pentru RAY):

Mi-e frica sa nu gresesc

| RAY a răspuns (pentru mywinter):

Frica e o capcana

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-l sa te sarute si ocazia asta inveti si tu sa saruti.