| anamaria987 a întrebat:

Hei am 16 ani jum si pana acum nu am avut iubit ..pentru ca imi e frica ..imi e frica ca nu stiu sa sarut ..cum se face.

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu inteleg de ce majoritatea priveste lipsa unei relatii pana la o anumita varsta ca pe asa o mare tragedie, in special daca ai pana in 20-25 de ani. Nimeni nu a fost invatat de catre o alta persoana sa sarute, ci e ceva firesc si vine de la sine intr-o relatie, chiar daca suna extrem de cliseic. Cand vei gasi o persoana potrivita, vei trece si prin asta la un moment dat si ma indoiesc ca nu va merge din cauza ca nu ai mai avut vreo relatie pana acum.