| Elena1729 a întrebat:

Buna am 16 ani si sunt intr-o relatie de 1 an si 3 luni cu un baiat de 22 de ani imi cunoaste parintii si eu pe ai lui ideea e ca nu am facut-o pana acum cu el, am incercatdar mereu m-am oprit cand a trebuit sa imi de-a chilotii jos mi-e frica si in acelasi timp mi-e rusine sa ma dezbrac goala in fata lui sunt complexata de corpul meu sadam acea teama si nu stiu nici cum va fi nici nu stiu ce sa fac si etc uneori ne certam si mi-e frica ca dupa ce o facem sa se desparta de mine stiu ca ma iubeste mult simt asta dar uneori suntem reci il iubesc extrem de mult M/ULTUMESC CA ATI ACORDAT PUTIN DIN TIMPUL VOSTRU SA CITITI dau funda CUM SA SCAP?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Teama de care vorbesti, arata ca nu esti inca pregatita pentru sex. Spune-i iubitului sa mai astepte pana cand si tu vei fi pregatita sa faci sex cu el.

| Oana92 a răspuns:

Invata ceva punctuatie inainte de a trece la sex...

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ii explici ca un barbat adevarat isi va astepta iubita atata timp cat e nevoie pentru ca ea sa fie pregatita pentru sex.Tu nu esti gata nici moral, si nici fizic la 16 ani. Daca te iubeste poate sa mai rabde macar un an pana te vei dezvolta (teoretic) complet. Oricum, nu esti obligata si nici vinovata de ce se intampla daca refuzi sa faci sex.Handralaul are 22 de ani, de ce se incurca cu un copil de 16? Vezi de treaba si nu face nimic cu el sau cu oricine pana nu esti sigura ca vrei si te simti bine.Esti inca mica si el e mare si prost.