| Tzucu a întrebat:

am 16 ani, sunt baiat, am o iubita dar nu o iubesc, am o relatie foarte aiurea cu ea, dar suntem cam de 6, 7 luni impreuna.
si acum am intalnit o fata de treaba, draguta, si ma inteleg chiar bine cu ea. si nu stiu cum sa fac sa ma despart de prietena mea ce o am acum pentru ca daca ii spun ca vreau sa ma despart de ea o sa inceapa sa-mi planga, si na. ma ajutati? o idee ceva. multumesc:*

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Buna! pai explica-i ca relatia voastra nu mai merge si ca tu nu mai poti continua pentru ca sentimentele tale nu mai sunt ca inainte. incearca sa ii zici ca veti ramane amici. acum fiecare fata plange dar ce faci nu mai poti fi cu alta ca plange. inseamna ca e imatura daca plange in fata ta,. o fata cu capul pe umeri ii intelege partenerului decizia dar sufera in tacere fara ca el sa vada sau sa stie. succes

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Esti aiurea tare, cum ai putut sa fii cu ea 7 luni desi nu o iubeai? Ai fost cu ea doar ca sa nu fii singur? straight face, Sa mor de va inteleg pe voi, baietii, faceti niste alegeri care va afecteaza si pe voi, dar si pe "prietenele" voastre. Desparte-te de ea, trebuia sa faci asta de mult.

| Shugareala a răspuns:

Spune-i ca vrei o pauza happy

| dragos9234 a răspuns:

Si crezi tu ca pe cealalta fata o iubesti?

| stef112 a răspuns:

Esti un nesimtit..asshole