| Dii95 a întrebat:

Am 17 ani, iar vara trecuta am fost cu un baiat de varsta mea. Aman2 locuim in acelasi oras dar in cartiere diferite.
Chestia e ca noi nu ne-am intalnit decat de vreo 3-4 ori in 2 luni. SI pe strada abia daca saluta. Am trecut cu vederea la chestia asta, stiind ca el ma suna mereu. Pana cand am avut o cearta serioasa cu el si ne-am despartit.
M-am intalnit cu el din greseala si eu eram cu niste prietene iar el era cu skate-ul cu prietenii. Nu l-am observat, iar el a inceput sa rada ca sa ma uit la el. L-am vazut si le-a zis prietenilor lui : "Ea e Dede".
Am facut rost de numarul lui, am inceput sa tin la el. Stiu ca pare aiurea, dar... Si l-am sunat cu privat si nu stiu ce sa-i spun. Vreau sa-i zic ceva dar nu legat de mine, sa nu isi dea seama ca nu sunt eu. Voi ce l-ati intreba?
Ce i-ati spune? Pff.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| spy2o a răspuns:

E clar ca nu te merita, incearca sa-l uiti.e tipul de relatie "nociva"!

| Dii95 explică (pentru spy2o):

Am incercat. Dar totusi, ce i-as putea spune la telefon? Sa-l injur? Nu cred, dar m-as simti mai bine, chiar daca nu fac chestia asta. M-a facut sa plang de multe ori. Nu stiu ce a fost in capul meu. Adica, off... Nu am gresit cu nimic. Ce pot sa-i spun?

| spy2o a răspuns (pentru Dii95):

Nu-i spune nmc, asta ar insemna sa-i acorzi atentie ceea ce nu merita.

| Dii95 explică (pentru spy2o):

Nu merita nici sa ma uit la el. Azi a venit la mine in scoala iar eu eram in baie. El era la usa de la intrare si se pune in fata mea si imi zice" Te asteptam draguta". Si am plecat, si a inceput sa fluiere. L-am intrebat daca se crede cumva la oi si a zis "nu draguta mea" laughing). Nu inteleg ce vrea acum. Vreau sa il sun si sa-mi bat putin joc de el, asa cum a facut el cu mine.Dar nu stiu ce sa-i spun!

| spy2o a răspuns (pentru Dii95):

E clar, tipul se crede "macho".ai grija si nu te mai increde in toti idiotii! sper ca n-ai facut si alte prostii de care sa-ti para cu adevarat rau... daca ai facut-o si pe asta, iti imaginezi ca stiu toti prietenii lui(si nu numai), nu?

| Dii95 explică (pentru spy2o):

Nu, nu am facut nimic altceva decat sa vorbesc cu el la telefon si atat...
Dar ma doare ca si-a batut joc de mine si ca i-a iesit. Acum spune ca nu ma cunoaste si ca nu am vorbit niciodata cu mine la telefon sad. L-am sunat si am inceput sa vorbesc pe tonul meu, sa vad daca isi da seama cine sunt si a ramas mut.
A zis ca el nu recunoaste nimic si, acele 3 minute de tacere din partea lui mi-au dat de gandit. Asta e, daca am crezut ce mi-a spus.

| spy2o a răspuns (pentru Dii95):

E un las! o poza face cat o mie de cuvinte:https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/......2530_n.png

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Chiar daca nu-i frumos poti sa-i ii dai sperante la telefon si apoi ii spulberi visul[asta suna mai mult a razbunare]

| Dii95 explică (pentru mona):

Si ce si cum sa-i spun?
Cum incep?
Suna bine dar nu stiu cum incep.

| mona a răspuns (pentru Dii95):

Il suni cu nr ascuns si te dai drept o admiratore de-a lui

| Mihaila_Ionut_1992 a răspuns (pentru Dii95):

Daca vrei iti dau nr meu ca sa te poti antrenahee hee)

| Dii95 explică (pentru Mihaila_Ionut_1992):

Mdea laughing 0745674** rolling on the floor)) Mai viseaza :*

| Dii95 explică (pentru mona):

Asa. Si ce ii spun?
Buna ma numesc... am... ani. Si dupa?laughing)

| mona a răspuns (pentru Dii95):

Ii spui ca esti o admiratoare secreta[nu dai nici nume, nimic asta asa sa-l faci curios]spune-i ca te-ai indragostit de el ca vreti sa va intalniti dar numai cand zici, si il aburesti pana cand te saturi apoi ii propui o intalnire la care el va merge si tu nu[adica ii dai teapa]il saini dupa aceea si te scuzi ca a intervenit ceva apoi poti sa-i zici...,, sti de fapt sunt x si am vrut sa simti si tu pe pielea ta ce am simtit eu,,

| spy2o a răspuns:

Esti super draguta, n-ar trebui sa-ti pierzi timpul cu asemenea idioti, data viitoare fa ochii mariwinking