| AnaMaria32 a întrebat:

Am 17 ani și îmi place de un băiat de la mine din clasa. Vorbim foarte mult,radem împreună, vorbește foarte frumos cu mine, mereu îmi păstrează un loc lângă el și mi se pare că se comporta diferit cu mine fata de cum se comporta cu prietenii lui. Credeți că mă place și el sau sunt doar filme pe care mi le fac eu in cap?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu ai putea sa-l intrebi la un moment dat, daca el si-ar putea imagina ca voi 2 sa aveti o relatie mai apropiata, de cuplu. In functie de comportamentul manifestat si de raspunsul oferit, in mod absolut sigur iti vei da seama daca te place sau nu. Curaj/ Bafta. Succes!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pare ca te place ori cel putin ii place mult compania ta. Propune-i odata cand vorbiti, vezi cum se face conversatia de asa natura, sa iesiti si poti incerca subtil sa te dai la el sa vezi ce reactie are.

| Violleta2022 a răspuns:

Pare a fii un baiat cu mult bun simt si cred ca te place.

| mihai69 a răspuns:

Nu știu cât te place, dar aproape sigur vrea să te cucerească.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă nu te-ar place de ce crezi că ți-ar mai da atâta atenție?

| SEMIHA a răspuns:

Pare a fi un băiat educat. Nu putem spune că te place, doar pe baza a ceea ce ai scris mai sus. Ai răbdare și vei vedea dacă te place.

| Anca32 a răspuns:

Comportamentul cel care îl spui tu ca îl are asta denota ca te place