| yoana_5239 a întrebat:

Buna TPU deci sunt la liceu in a 10 si este un baiat care a fost si in scoala cu mine dar in a 9a nu prea am vorbit acum este colegul meu de banca si eu il plac dar el nu stiu adica vorbim radem impreuna sta mereu langa mine o data la o ora mi-a pus mana pe picior asta in clasa a 9a si ma mangaia dar a doua zi se comporta ca si cum nimic nu s aintamplat foarte ciudat ce spuneti ma place?

2 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Poate daca reactionai cumva cand te-a mangaiat pe picior ii trezeai interesul! era buna o palma, de exemplu... asa, si-o fi zicand ca esti prea easy big grin

| NINAdancer a răspuns:

De ce nu il intrebi? fa.ti curaj si intreaba.l pentru ca sunt sigura ca nu ai nimic de pierduthappy