| Monstrul a întrebat:

Buna,
Am 17 ani si vreau sa imi incep viata sexuala. Prietena mea care nu mai e virgina imi e alaturi dar ma tem ca o sa ma fac de rusine deoarece termin extrem de repede.ce sa fac?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Infrunta rusinea acum cand ai ocazia ca fata sa te ajute sa treci peste problemele "incepatorului".

| dreamgirl94 a răspuns:

Toti am fost incepatorilaughingnimeni nu se naste invatat.stai chill, eu m-am culcat cu unu ce avea "Experienta"de 7 ani in sex si s-a terminat in 2 minute, so...be cool

| ZuzuMissy a răspuns:

De unde stii ca termini destul de repede? daca nu tiai inceput viata sexuala?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZuzuMissy):

Daca se masturbeaza, altfel cum ar putea stii. nu e ca ghiceste

| Pisiiiii a răspuns:

Nu e problema man, nu conteaza cat dureaza, trebuie sa ii placa.pup si multa bafta