| AnonimaFrumoasamuah a întrebat:

Am 18 ani si sunt in dubii pentru ca sunt virgina si nu stiu ce sa fac. Ma simt pregatita sa fac acest pas, sa mi pierd virginitatea. Iubitul meu are 22. Se vede ca tine la mine si eu la el si cred ca daca o vom face ne va lega si mai mult el fiind primul, sa fiu toata al lui si el al meu. Am o mica retinere, nu vreau sa regret dupa. Aseara ne am vazut, ne am atins, ne am sarutat, el m.a inteles ca am totusi o retinere, nu ma obliga sa fac asta, nu si bate joc de mine, era atent si grijuliu si am simtit ca vreau s o fac cu el ...si acum simt ca vreau sa fiu toata a lui, doar al lui.
Sfatuiti ma, fara misto. Multumesc.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Luati-va o duzina de prezervative si bucurati-va de sex!

| mihai69 a răspuns:

Păi?!? ce mai aștepți? Dacă tot simți asta, dăruiește-i-te!
Ce crezi că vei regreta? Că ai făcut-o cu el? Că nu vei rămâne cu el după aia? Lămurește-te și lămurește-ne!

| Oana92 a răspuns:

Sfaturi? Prezervative si lubrifiant. Distractie placuta! happy

| kandaraki a răspuns:

Si daca simti ca vrei sa te daruiesti lui pentru ce mai ceri sfaturi pe net? daca vrei asta ce conteaza parerea unor oameni straini? oricum vei face ce vei face in acel moment intim intre voi 2. Doar de dragul de a scrie si a vedea pareri? e stupi sa intrebi un lucru pe net tinand cont ca stii ce vrei!

| HLucian a răspuns:

Buna. Nu stiu de ce nu ai pornit intr-o relatie in care sa fiti amandoi de aceeasi varsta, sa porniti impreuna in acelasi timp..intelegi ce zic? Acum depinde de cat timp sunteti impreuna, timpul spune tot. Sfatul meu e sa incerci sa va cunoasteti si mai mult, daca iti doresti sa nu regreti ceva dupa.

| DeikrAndrei a răspuns:

Daca esti sigura pe el, fa-o cu el, ai incredere in ce iti spun. Mai bine o faci u un tip care are ' experienta ' decat cu unul care nu are. O sa te faca sa te simti bine, avand in vedere ca e prima data, trebuie sa fie special. Intelegi? big grin Sa ai grija