| YourSweetAngel a întrebat:

am 2 intrebari pentru baieti
1. ce calitati va atrag cel mai mult la o fata
adica nu cum arata ci ceea ce gandeste cum gadeste si chest din astea
ce simte cum se comporta...
2. ce ati alege intre o fata ff frumopasa dar fara nimic in cap care sa nu fie in stare sa se implice emotional intr-o relatie sau una nu chiar asa frumoasa dar nici urata care sa stie sa va aprecieze si sa va faca sa va simtit bine
Rog seriozitate la ambele intrebari
fara mistouri...lasati amuzamentu acasa;batting eyelashesfunda:*

4 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

1. Pentru mine e important sa fie sincera, atenta la detalii si realista (nu-mi plac fetele visatoare).
2. O fata nici frumoasa, dar nici urata care sa stie sa ma aprecieze si etc.

| enverhoxha a răspuns:

Oricât de inteligent am răspunde noi, tot pe aia frumoasă o vrem. Numai că frumoasele sunt foarte puţine şi nu ajung pentru toţi. Aşa că până la urmă ne mulţumim cu celelalte.

Cum vezi, problema se rezolvă de la sine.

| vicky09gui a răspuns:

1 presupun ca inteligenta si sinceritatea. 2 varianta 2laughing

| Skylar a răspuns:

1. calitatea poate sa fie de natura fizica si psihica, tu ai ales calitatile psihice si nu ne-ai lasat pe noi sa alegem calitatile fizice, ai probleme cu fizicul tau?
2.iar subliniezi caracterul si cum te vezi tu
deci adevarata intrebare e daca ai probleme gen neicredere in sine si asa mai departe...