| anonim_4396 a întrebat:

Hei!
Am cunoscut recent o fata!
Eram la un eveniment de vreo 100 de persoane iar ea era cea mai frumoasa de acolo, asa zicea toata lumea si asa am remarcat si eu!
Am vorbit cu fata, ne-am inteles iar la sfarsit am dus-o acasa cu masina(aici m-a ajutat putin verisoara mea care o cunoaste, i-a propus ea sa o duc acasa).
Tocmai ce am terminat o relatie(daca se poate numi asa) toxica cu o fata care se pare ca vorbea cu mai multi baieti! Se pare ca de fata asta mi-a placut de ea doar fizic!

Fata pe care am cunoscut-o recent nu pot sa zic ca imi place la nebunie aspectul ei fizic(cu toate ca e frumoasa parca nu e genul meu aspectul ei) dar comportamentul ei imi place la nebunie, cum vorbeste, gandeste etc.

Ce e mai important sa imi placa, aspectul sau de ea( de felul ei de a fi)?
Voi ce ati alege si de ce?
M-ar ajuta mult opinia voastra, fete sau baieti! happy

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta e un film sau un vis recent?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salut!

Cel mai important... nu este sa iti spunem noi ce ar trebui sa iti placa happy Nu ar trebui sa alegi intre doua lucruri, asta tine strict de preferintele tale, cum consideri tu ca este ok.

Daca se ajunge la iubire... asta nu o sa tina cont neaparat de frumusete sau de cum gandeste, pur si simplu te atrage inexplicabil si asa ar si trebui sa fie.

Numai bine si multa intelegere va doresc! ^_^

| Emilian65 a răspuns:

Trebuie sa iti placa in egala masura si aspectul ei si de ea in general.

| Wr3nch a răspuns:

De felul ei de a fi,. Frumusetea trece cu vremea dar felul de a fi se schimba rar spre deloc.

| Sofer a răspuns:

Cum vrei sa fie la aspectul fizic? Degeaba e frumoasa dacă caracterul e nașpa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am cunoscut recent o fata... După ai dus-o cu mașina acasă.
Binenteles că îți place comportamentul ei doar a făcut o impresie buna că ai fost taximetrist.
Nu contează dacă îți place de ea sau nu, in primul rand ar trebui sa aflii daca și ea te place la rândul ei. In felul ala. Sau doar te-a folosit.