| Pudge99 a întrebat:

Buna, am 20 de ani. Acum de 2 luni ma întîlnesc cu o fata ( relație sexuală încă nu ). Dar din cauza ca am avut o perioada de stres pai am disfuncții erectile si ma tem sa nu ma fac de rusine la pat.
As vrea sa folosesc viagra! Ea creează dependenta? Cam cat timp sa o folosesc ca sa-mi revin la normal? Ma va ajuta daca problemele sunt psihologice?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca este foarte posibil ca problema cu care te confrunti sa fi aparut pe un fond de natura psihico-mintala, este indicat ca in situatia ta sa te prezinti pentru a fi consultat si/sau consiliat in cadrul unui cabinet privat al unui psihoterapeut sexolog care este specializarea in rezolvarea problemelor a caror natura este atat de disfunctie erectila cat si cele de dinamica sexuala. Succes!

| Donsavas a răspuns:

Un psihiatru te-ar putea ajuta cu pastile pentru potenta care să rezolve problema asta de la cauza ei psihică.

| ancaval a răspuns:

Mai bine te-ai ocupa de altceva.

| asperger3 a răspuns:

Sa nu fie pe psihic în primul rând. Mergi la un urolog sa verifici daca nu ai probleme, dar cel mai probabil bănuiesc ca ar fi pe psihic.
Şi nu lua Viagra, sunt enorm de multe persoane ce au murit de la ea. Stiu pe cineva ce a luat la un moment dat ca să danseze(înțelegeți aluzia) cu amanta, desi era căsătorit. Si a murit de la pastilă

| nustiusaraspund a răspuns:

Cauta pe pornhub. funda