| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
Am avut 2 relații până la vârsta de 19 ani.
Chestia e ca când am un contact sexual cu o partenerul se chinuie să introducă penisu în vagin ca și cum a-și fi iar virgină, țin să precizez că facem sex regulat. Nu este normal sau? Ma simt stânjenită.
Scuzați-mă pentru greșelile gramaticale. Mulțumesc =)

5 răspunsuri:
| Adryan17 a răspuns:

PRELUDIUL! Nu uitati de preludiu.

| Violleta2022 a răspuns:

De preludiu nu a auzit?
Cititi despre el si incercati intai sa-l faceti, ca sa fiti pregatiti de partida de sex vaginala.

| Emilian65 a răspuns:

Treaba asta de care spui tu se intampla atunci cand nu sunteti suficient lubrifiati. Pentru o penetrare usoara folositi lubrifiantul natural, saliva. Nu va fie rusine sa-l folositi, pentru ca si altii il folosesc si nu au probleme cu penetrarea.

| Andreeush a răspuns:

Lipsa de experiență a partenerului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-i cu scuipat, farã rusine.
voi nu a-ti auzit de lubrifiante?