| Robertaki a întrebat:

Buna,am avut ieri contact sexual protejat în care am avut putina durere(nu a fost nici foarte ud),iar azi,la urinare am usturime am avut și dureri de burta și au apărut niște pete de sânge, este normal?
Am mai avut contact sexual acum 6 zile fiind cred ca în ziua ovulației tot protejat iar ciclul ar trebui sa vina la finalul lunii?
De ce au apărut acele pete de sânge, poate fi vorba de sarcina?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sexul pe uscat este durerors si inutil, fiindca nu produce placere dar produce iritatie, posibil sangerari.
Durerile de burta au aparut in urma nesatisfacerii sexuale.
Pe baietii ii dor testiculele cand nu pot ejacula, pe fete le doare burta, fiindca nu au avut orgasm, baiatul fiind incapabil sa le satisfaca sexual.
Petele de sange dupa sex pot apare din multe cauze: de la o partida sexuala mai violenta, de la o posibila rana pe colul uterin, ori esti inainte de menstruatie.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca actele sexuale avute cu iubitul tau au fost protejate nu poti fi gravida.

| Bobiiii a răspuns:

Câți ani ai?