| anonim_4396 a întrebat:

am avut prima zi de menstruatie pe 29 septembrie sa treminat pe 2 octombrie iar de pe 7octombrie am avut contact sexual cu sotu in fiecare zii, pana pe 16, care sunt sansele sa fiu insarcinata k as si foarte fericita.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai prins perioada fertila, deci e foarte probabil sa fi ramas insarcinata. Greseala care va poate scadea sansele este faptul ca ati avut relatii sexuale in fiecare zi, ceea ce scade calitatea spermei. Ritmul recomandabil este la 2-3 zile.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ai toate sansee de a deveni mamica, oricum exerseaza in continuare si mult succes!

| daniela_1443 a răspuns:

Sanse mari, dar oricum iubitiva in continuare.succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Șansele nu numai că sunt prezente dar și procentajule este destul de mare pentru o sarcină dorită.
Așteaptă venirea menstrei, dacă mai vine!
Un test de sarcină la o săptămână.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma bucur ca aud ca-si mai doreste cineva copii.Nu stiu sa-ti raspund la intebare, dar sa stii ca un copil e un dar, pe care Dumnezeu ni-l da cand suntem pregatiti sa-l primim.Sa nu te intristezi daca nu-l primesti cand vrei tu. Si eu il mai astept inca.Multa bucurie, iti doresc!