| Arrrrrrrrrrina a întrebat:

am avut relatii sexuale cu prietenul meu fara prezervativ si a ejaculat la mine pe fund, posibil ca a curs si in vagin. Am facut testul dupa 5 zile si era negativ. Acum am dureri la rinichi si dureri de cap...sunt acestea simptome ale sarcinii? Si inca o intrebare: la uzi arata ca nu esti virgina?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Te doare ce te doare ca nu tia traso destul de bine sau cit ar fi trebuit. Durerile dw rinichi nu sint simptome alea unei sarcini. Iara durerile de spate si de cap apar din lipsa de activitate de tras la rame, intelegi tu.Si nu scrie nicaeri ca esti sau nu virgina.Un doactor poate sa iti zica daca esti sau nu.Sau un barbat care are experienta daca va dati in barci impreuna. Ejacularea pe fund este ceva frumos si apoi daca ai fund bombat til si catifeleaza.Asa ca dai inainte si poti folosi si pe fata daca chiar vrei sa ai un ten frumos.Decit sa dai sute de $ pe o crema pe baza de sperma si ai sperma gratis nu vad de ce nu ai folosio.Bafta

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MrSoapte a răspuns:

Se poate sa ramai insarcinata si daca pui mana pe sperma, nu te speli bine si, pe urma pui mana la vagin! Atata vreme cat testul iese bine, n-ai de ce sa te temi! Totusi, pentru siguranta ta...mergi la medic!

| IncorrectUsername a răspuns:

Sansele sunt minime, atata timp cat spermatozoizii nu au intrat in vaginul tau...

| yanira4u a răspuns:

In ce lume traiesti? adica traim in secolul 21 ar trebui sa ai si tu macar niste cunostinte de baza despre sarcina.cu un test de sarcina afli daca esti insarcinat la aprox 21 de zile de la ultimul contact sexual. daca stii ca exista sansa unei sarcini nedorite de ce ai avut contac sexual neprotejat? ce e cu e cu tine? iti place tie asa sa umbli de nebuna si sa nu stii daca esti insarcinata sau nu? si dupa sa ai un plod pe cap sau un avort pe constiinta.e viata ta pana la urma. pentru orice faci exista constiinte si in cazut asta pentru toata viata.scoate.ti capul din fund si incepe sa gandesti.nu mai merge la risc, pentru ca se va intampla va fi problema ta, responsabilitatea ta.era asa de greu sa iei niste pastile? si le iei cu presciptie de la finecolog nu dupa ureche.ar trebui sa incepi sa gandesti mai departe de ziua de maine.si in plus nu mai crede niciodata un baiat cand iti spune ca stie el ce face si are el grija sa nu te lase insarcinata.frumos start oricum. fetele ca tine fac de rusine sexul feminin.nu sunt in stare sa aiba grija de corpul lor si dupa intreaba niste straini ce se intampla cu ele.vai am avut contact sexual neprotejat. oare sunt insarcinata? nu draga, ai castigat la loto

| Arrrrrrrrrrina explică (pentru yanira4u):

Daca tot zici tu de secolul 21 ar trebui sa stii ca sunt si teste care arata dupa 5 zile. Suntem impreuna de 2 ani, daca am relatii sexuale cu el nu vad nici un "cap in fund" in aceasta situatie.

| yanira4u a răspuns (pentru Arrrrrrrrrrina):

Vai sa ma scuzi. poate sunt teste de sarcinana care dau rezultatul mai repede.la cat te tii de cunoscatoare ar fi trebuit sa stii ca daca ai un contact sexual neprotejat poti ramane insarcinata.iar capul in fund e faptul ca mergi la risc desi stii prea bine ca asta se poate intampla.dar nuuuu de ce sa faci ceva cum trebuie.mai bine stai acum nesigura daca esti insarcinata sau nu.

| Chitarist91 a răspuns (pentru yanira4u):

rolling on the floor))coma esti

| yanira4u a răspuns (pentru Chitarist91):

Merci?

| BlackDice a răspuns:

Spermatozoidul in contact cu aerul moare in caz ca nu stii! ps: ca sa ramai insarcinata trebuie sa-si dea drumul in vaginul tau (scuze daca sunt prea direct)

| Mikiiiiiii a răspuns:

Daca ai facut un test de sarcina si a dat negativ nu cred ca esti. Cel mai bine este sa mai faci un test ca sa fi sigura happy