| Minciuc11111111111 a întrebat:

Bună ajutațima cine poate a pățit așa, am avut relații neprotejate luna aceasta dar nu a ejaculat in mine. menstra trebuia sa îmi vină pe 27 si iată deja 4 zile întîrzie ciclul. azi am făcut testul si a ești negativ.
am dureri de burta de parcă mi-ar veni.multumesc

Răspuns Câştigător
| aliipt99 a răspuns:

Asa patesc eu uneori...nu ai menstruatia regulata. Poate ai fost racita, poate ai facut sport mai mult (miscare), poate actul sexual a fost dupa o perioada de lipsa.O sa ti vina.

| Minciuc11111111111 explică (pentru aliipt99):

Va multumesc
ciclul mi-a venit astăzi dimineata totul este bine.

| aliipt99 a răspuns (pentru Minciuc11111111111):

Ce bine!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fara sa prezinti date/informatii privind caracteristicile ciclul tau menstrual si momentele in care au fost intretinute contactele sexuale, pentru a se analiza situatia ta, nu poti primi un raspuns care sa fie catusi de cat corect, poti primi doar niste pareri sau presupuneri subiective lipsite de orice valoare. In concluzie ar trebui stiute urmatoarele informatii minime : data de incepere a ultimei menstruatii, care este lungimea ciclului, tipul acestuia regulat sau neregulat, si zilele in care au fost intetinute ultimele contacte sexuale neprotejate.

| cristimihailov a răspuns:

Ehhh... poate data viitiare e cu noroc...

| HazelEyes77 a răspuns:

Pare ca urmeaza sa ti vina menstra ai rabdare mai mult ca sigur ca o sa apara. Uneori mai apar intarzieri pe fond de stres sau dereglare hormonala.