| IamTerry12345678910 a întrebat:

Bună! Am avut un moment mai intim cu iubitul meu,în care ne-am atins prin lenjeria intimă doar pentru câteva secunde(ambii am avut lenjerie intima). Acesta nu a ejaculat și nici nu avea lenjeria prea umeda din cauza acelui lichid. Menționez ca ma aflam în a doua zi de după terminarea menstruației.Aș vrea răspunsuri detaliate în legătură cu acest aspect, va rog știu ca poate pare o întrebare stupida dar ma stresează destul de tare. Vă mulțumesc enorm pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| prettymia a răspuns:

Stai linistita, procesul de a ramane gravida este mult mai complex. Daca nu ai fost penetrata, iar el sa ejaculeze in tine, nu ai de ce sa iti faci griji. O sa te gandesti la asta peste 1 an, 2, si o sa ti se para si tie amuzant laughing

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cati ani ai, de gandesti asemenea aberatie cum ca ai ramane gravida din asa ceva?

| Sistemulxxl a răspuns:

Si care-i intrebarea?

| IamTerry12345678910 explică (pentru Sistemulxxl):

Dacă se poate în acest fel să fi rămas gravidă.Vă multumesc pentru răspuns!

| IamTerry12345678910 explică (pentru prettymia):

Multumesc enorm pentru răspuns!

| Marius22222222222 a răspuns (pentru IamTerry12345678910):

Astea sunt întrebări la mișto?

| prettymia a răspuns (pentru IamTerry12345678910):

Stai linistita, procesul de a ramane gravida este mult mai complex. Daca nu ai fost penetrata, iar el sa ejaculeze in tine, nu ai de ce sa iti faci griji. O sa te gandesti la asta peste 1 an, 2, si o sa ti se para si tie amuzant laughing

| DiegoAndrei775 a răspuns:

Daca nu stiai, poate sa ti o bage fara sa ejaculeze, si tot nu ramai insarcinata, asa ca incercati fara prezervativ, ca e misto?