| sunshine1234 a întrebat:

Am avut un prieten, care vroia sa fie cu mine, dar nu am vrut pentru ca deja aveam o alta relatie, care in final s`a sfarsit. Acum eu vreau sa fiu cu el, dar el e cu alta...si la cate prostii am facut pana acum, el nu ma mai baga in seama, suntem pur si simplu certati la cutite. din ultimele discutii cu el se vedea ca ii pare rau ca m`a pierdut. help!

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sunteti intr-un contratimp total!
Asteapta sa sfarseasca cu relatia actuala si,abia pe urma,incearca sa te apropii iarasi de el.
O discutie intre voi doi,e absolut necesara,in primul rand sa nu mai fiti certati si,pe urma,sa vedeti ce faceti cu voi!
Si,ai putina rabdare, sa nu se desparta el si tu, intre timp sa fii cu altul!
Succes!

| mgtow a răspuns:

Daca ati discutat mult in trecut ce rost are sa te mai dai iar pe langa el pentru ca discutiile vor aparea din nou si o sa va para rau pentru relatia care ati inceput-o ulterior.

| cinevaraspunde a răspuns:

Pai hai sa gandim logic! daca tot vorbim de sex de dragoste de alea alea de... spune si tu ce prosti ai facut ca stim cum sa te ajutam. apoi scoate baiatul la un suc sau daca sunteti certati asa de tare nu stiu prima data lasa-l sa vezi ce face el cu relatia lui! asta e cel mai bine momentan. daca nu merge intervi tu. si bineinteles ca o sa ii spui ca il iubesti ca iti par rau, ca nu stiu ce. daca esti mare ia-l undeva si incepe o partida daca esti mica scoate-l la o inghetata si pupal pe obraz ca sa te tine minte happy ok?