| Ahb a întrebat:

Buna ! Am ciclul neregulat, de obicei imi venea in data de 25 ,nici mai tarziu nici mai repede . In ianuarie mi-a venit in data de 25 , in februarie in 19 , iar acum in martie in 16 . intervale de 3 zile intre dati. Poate avea legatura ca am facut dragoste neprotejat , sau ce fel de schimbare hormonala sa fie? Daca a lasat in mine si am ciclul neregult pot fii insarcinata ?Am facut teste de sarcina vreo 7. primul a iesit pozitiv , a doua liniuta a iesit dupa 20 de minute. Iar celelalte negative . E posibil sa nu imi fie corpul bine dezvoltat ca sa imi poata arata sarcina? Ce parare aveti? Multumesc !

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa va inteleg niciodata de ce cind aveti probleme de genul asta nu mergeti la doctor; pentru ca oricat de mult te vor ajuta cei de pe TPU tot nu o sa fi convinsa 100% ca e bine. Dar sigur este optiunea ta. Bafta

| ingeras18 a răspuns:

Mai bine mergi la medic, el iti va spune exact daca esti sau nu insarcinata