| ADELINA_4904 a întrebat:

In data de 5 februarie mi-a venit ciclul menstrual, m-a tinut foarte mult.Acum trebuia sa imi vina cel tarziu pana pe 12 martie dupa calculul menstruatiei, mentionez ca alaptez. Din 5 februarie pana acum nu am facut sex, dar inainte de 5 februarie am facut si sex neprotejat, e posibil sa-mi fi venit ciclul peste sarcina? Mi-am facut 2 teste amandoua au iesit negativ.Ciclul meu e neregulat uneori intre 28, 33, 35 zile au trecut 36 de zile, e posibil sa fiu insarcinata?

1 răspuns:
| Giulya93 a răspuns:

Nu esti insarcinata, nu iti face griji se mai intampla sa intarzie! Si daca ti-a venit ciclul pe 5 februarie si ai facut inainte de data asta chiar cu 3, 4 zile nu ramai, si asta o spun si cele doua teste pe care le-ai facut! O zi buna!