| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut o fata pe net. am vorbit foarte putin cu ea. Intrebarea mea este, dupa celebra formua: buna, ce faci? ce sa ii zic, ma refer ca imi trebuie un subiect de discutie si nu unul plictisitor. Ma ajuta si pe mine cineva? big grin

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa o convingi sa iesiti la o plimbare in 2. Daca accepta atunci merita sa continuati idila. Daca nu accepta, atunci flirtul va reprezenta cel mai probabil o inutila pierdere de vreme. big grin

| Winners10 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu suntem din acelasi oras. Daca merge pe net o sa ma duc sa o si cunosc happy

| alina2k18 a răspuns:

Subiectele de discutie hmm mai bine le abordezi in real...
Pe net gargara multa nu aduce nimic bun si ramai doar cu scrisulwinking

| Winners10 a răspuns (pentru alina2k18):

Nu suntem din acelasi oras deci nu prea am cum din pacate... daca merge aici pe net o sa ne vedem si in real

| alina2k18 a răspuns (pentru Winners10):

Pe net merge mereu daca esti amabilwinking
In real posibilitatea e mare sa nu mearga chiar daca esti amabilwinking

| VibeTrix a răspuns:

Vorbiti la telefon, nu doar prin mesaje

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incerci sa afli ce ii place sa faca, unde sa mearga. O cunosti mai bine, dupa ii dai nr tau de telefon vorbesti 10-20 de minute si incerci cat mai repede sa o inalnesti, la telefon sau prin mesaje nu cunosti destul de bine fetele.

| Creierash a răspuns:

Amuzantule. Nu am nimic impotriva ta, nu o lua gresit, dar e amuzant cum privesti lucrurile. Si daca iti raspundem, si ii zici ce iti zicem noi, dupa o sa vii tot aici si ne intrebi "si acum ce ii zic?"

Fii tu.