| Winners10 a întrebat:

Am cunoscut o fata pe net. am vorbit foarte putin cu ea. Intrebarea mea este, dupa celebra formua: buna, ce faci? ce sa ii zic, ma refer ca imi trebuie un subiect de discutie si nu unul plictisitor. Ma ajuta si pe mine cineva? Se vede si la ea ca ma place... nu ma apuc acum sa detaliez cum si ce, dar chiar vreau ceva serios cu fata asta happy

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Spune-i sa iti vorbeasca despre ea. Fetelor le place sa vorbeasca despre ele (mare parte) si cu ocazia asta afli lucruri pe baza carora poti face alte subiecte de discutie pe viitor.Fii mai mafiot putinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul vine de la sine, inclusiv conversatiile...