| TheThingThatShouldNotBe a întrebat:

am doar o simpla intrebare. Am 18 ani si am tot avut diverse relatii, cu fete dragute, dar parca nu e nimic mai mult decat atractie fizica. Mi-ar placea sa am ce vorbi cu prietena mea. Eu sunt pasionat de filosofie, istorie, natura, etc...si ma intrebam daca mai exista fete care sa fie interesate de aceste subiecte?
Oricum, nu incerc sa imi gasesc perechea pe acest site, sunt doar curios sa stiu daca mai are rost cautarea. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Dante30 a răspuns:

Hey there buddy! Well. diversificati domeniile de cunostere si nu te astepta ca si ea sa fie interesata de aceleas lucruri, sunt cu 1 an mai mare decat tine si am trecut si trec prin aceas experienta, dar mai intai de toate numai avea asteptari de la o fata/persoana asta se aplica si in general, Ia-o ca atare uitate daca simti ceva catu-si de putin pentru ea, daca te-ar merita, daca ai merita-o, uitate cum reactioneaza in diverse situatii, si sincer eu unul iti recomand sa abordezi si psihologia ca domeniu, crede-ma e foarte folositor, si cu cat aflii mai multe despre ce gandire imbecila dar totusi intriganta avem noi oamenii, parca mai vrei sa afli, scuze pentru raspunsul bizar.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai cauta, trebuie sa gasesti si o astfel de fata!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Sunt si fete inteligente.Dar nu alea de le vezi prin te miri ce club intr-o fusta aproape inexistenta! Alea se pricep la un singur lucru!winking Eu unu am intalnit cateva si chiar ai ce discuta cu ele.Deci da, exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca mai degraba cu literatura, muzica sau cinematografia. Fetele cu preocupari ca ale tale sunt rare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am daca mai exista fete de genul dar ai de cautat. Multa rabdare sa ai. happy

| Ionescu_Sarah_2000 a răspuns:

Mai are rost, pentru ca exista happy