| mir3lutzaa a întrebat:

am facut o intrerupere de sarcina acum 2 saptamani si am inceput sa sangerez de azi de dimineata, e posibil sa imi fi venit ciclu asa de devreme sau trebuie sa ma ingrijorez? e normal? help!:*:*:

Răspuns Câştigător
| XK a răspuns:

Gagica care te crezi sexy laughing a facut intrerupere, cum sa o piarda? laughing Stai chill ca se sperie fata degeaba laughing

Totusi, posibil ciclul sau o alta problema, cel mai sigur, dai o fuga pana la ginecologwinking

3 răspunsuri:
| answer a răspuns:

De curiozitate: te simti bine dupa o crima? sau ai mustrari de constiinta? Nu vreau sa te judec, dar vreau sa stii un singur lucru: indiferent ca ai facut avort sau ca l-ai fii pastrat, esti mama, insa acum esti mama unui copilas mort, unul caruia nu i-ai dat nicio sansa la viata, pe care l-ai considerat o problema in viata ta!

| Andreea357 a răspuns:

Mmm sunt multe cazuri din astea eu as zice sa te duci la doctor sau sa chemi un doctor ca poti sa pierzi sarcina din cauza asta, sau poate sa fie si ciclul cum zici uh dar nu prea as crede ...mmm noroc si sati traiasca copilasi kiss

| Tree a răspuns:

Du-te urgent la medic pentru ca timpul este esential!