| Dianamsr a întrebat:

Am facut o obsesie pentru cineva. Am facut sex de 2 ori. Am ramas fixata. E in capul meu de cand ma trezesc pana cand adorm si uneori si in vise. Au trecut 3 luni de cand nu ne-am mai vazut si situatia de agraveaza. Nu il pot scoate din minte. L-am blocat, m-am ferit total de el. Dar nu functioneaza. Ajutor!

23 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca ti-a placut. Acum, e posibil sa-ti fi placut doar sexul.

| Dianamsr explică (pentru darrio2007):

Imi place fizicul foarte mult.

| darrio2007 a răspuns (pentru Dianamsr):

E clar. Ti-a placut doar fizicul lui. Asa i-a placut si lui, doar fizicul tau. Consider-o ca pe o aventura si atât.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te ai indragostit de el, de ce l ai blocat? Ti a facut vreun rau? Sau? Ca observ ca te gîndesti la el, ce varsta ai tu?

| elninoema a răspuns:

Vorbeste cu el daca chiar asa de mult iti place. macar ocazional sa va distrati putin

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi al Politie si fa plangere impotriva lui, daca te mai cauta.
Iar pe viitor, incearca sa nu mai faci sex cu straini si ciudati, ca nu se stie niciodata peste ce obsedat, poti da. Cuminteste-te!

| Bozgi200 a răspuns (pentru Violleta2022):

De ce sa faca plângere cand ea e cea cu obsesia. Lmao

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bozgi200):

Din cauza frazei asteia:
"Au trecut 3 luni de cand nu ne-am mai vazut si situatia de agraveaza"
Posibil sa se fii intamplat ceva nasol, grav, ceva care o ameninta sau o sperie... de aici si frica ei care nu-i permite sa doarma, sau sa uite.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când nu e cal, e bun și măgarul.
Caută un urechiat. Sau un pompier. În loc de.
Să vină pompierii,
Să-mi stingă focul inimii.

| Sofer a răspuns:

De sex nu te poți lăsa. Cauta alt băiat.

| alina2k18 a răspuns:

Pai de ce.il blocasi daca chiar ti-a placut de el?

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Mergi la un medic psiholog și totul va fi foarte bine

| saresipiper a răspuns:

Cum arata baiatul?

| Dianamsr explică (pentru saresipiper):

Arata bine

| saresipiper a răspuns (pentru Dianamsr):

Cu cine seamana?

| Dianamsr explică (pentru saresipiper):

E in pic grasut, are parul scurt si negru. Are ochi negri si un tatuaj intre ochi?

| saresipiper a răspuns (pentru Dianamsr):

Da pe dracu

| Dianamsr explică (pentru saresipiper):

? Care e problema ta? De ce te intereseaza?

| saresipiper a răspuns (pentru Dianamsr):

Vreau sa ti-l suflurolling on the floor

| ionutwer a răspuns:

Fac sex cu alt cineva poate il scoti

| Tarengura2004 a răspuns:

Hai la sex